Калькулятор кредитних карток

Погасіть кредитну картку швидше

Калькулятор кредитних карток допоможе визначити:

До відома

Результати розрахунку є лише оцінками, фактичні суми можуть бути більшими або меншими. Ми не можемо передбачити речі, які вплинуть на ваше рішення,наприклад, динаміка процентних ставок.

Припущення

 • Додаткові витрати:
  жодних додаткових витрат на картку немає.
 • Комісійні витрати:
  відсутні.
 • Картковий баланс:
  Це залишок за останньою випискою.
 • Відсоткова ставка:
  Це річна процентна ставка за вашою кредитною карткою. Ви можете знайти це у своїй виписці з кредитної картки, на сайті кредитора або зателефонуйте своєму постачальнику послуг кредитної картки за детальною інформацією.
 • Мінімальний платіж (перший місяць):
  Це розраховується з використанням карткового балансу та мінімального відсотку повернення заборгованості, який ви вводите, або мінімальна сума у гривні, що визначена в угоді.
 • Збільшення суми сплати:
  Якщо ви сплачуватимете більшу суму, ніж мінімальна необхідна сума погашення, цей калькулятор припускає, що ця сума залишається постійною щомісяця. Додаткові виплати зменшують залишок кредитної картки та зменшують витрати на відсотки. Калькулятор автоматично розраховує збільшену суму, щоб погасити картку протягом 2 років, за винятком випадків, коли мінімальне погашення повертає залишок на рахунку до 2 років.

announcement  Уточнення

Будь-яке посилання на конкретну компанію, комерційний продукт, процес чи послугу не є і не передбачає схвалення або рекомендацію.

Ми робимо все можливе, щоб інформація на цих курсах була актуальною, але з часом нові матеріали, а також законодавчі та нормативні зміни можуть зробити цей матеріал неактуальним.

Якщо ви виявите неточну інформацію, зв'яжіться з нами.