Здійснюйте накопичення

План дій: Крок 17

play_circle_outline   1 відео,  2 хв. 49 сек

Про те як здійснювати накопичення.

Здійснюйте накопичення для ваших цілей.

Збільшуйте рівень пенсійних заощаджень, резервний фонд і навіть вашу чисту вартість, використовуючи план витрат, витрачайте менше, ніж ви заробляєте, і автоматизуйте свої заощадження.

В першу чергу сплачуйте собі. Навіть якщо важко чинити опір сьогоднішнім витратам, потрібно усвідомлювати, що ви вилучаєте гроші з майбутнього.

Визначте у своєму бюджеті окрему статтю витрат на заощадження за категорією "Фіксовані витрати"

Ви можете здивуватись, дізнавшись, скільки ви витрачаєте на речі, які вам насправді не потрібні? Будьте впевнені,що ви не самотні в цьому.

Вам не потрібно відмовлятися від усіх витрат на "бажання", але коли ви шукаєте гроші для досягнення ваших фінансових цілей, безглузді витрати - це спосіб, у який багато хто з нас виділяють гроші, не звертаючи уваги.

Спробуйте визначити від яких витрат ви можете відмовитись, а які можна зменшити. Ось приблизний перелік категорій за якими можна посилити контроль:

Дізнайтесь більше

Формуйте заощадження
Як накопичити

Скрипт до відео

Здійснюйте накопичення для ваших цілей.

Швидше за все, досягнення ваших фінансових цілей вимагатиме від вас зобов'язання заощаджувати. Заощадження є невід'ємною частиною будь-якого плану управління грошима. Відкладайте кошти щомісяця, щоб заощадити для коротко-, середньо- та довгострокових цілей.

Якщо у вас виникли проблеми створення запасу, не впадайте у відчай. Нижче наведено кілька простих способів збільшення своїх заощаджень:

  • Автоматизуйте процес. Автоматичне вирахування з вашого поточного рахунку на ощадний рахунок допоможе гарантувати, що ви досягнете мети ваших заощаджень.

    Ще краще, якщо ваш роботодавець має можливість автоматично збільшувати ваші накопичення шляхом перерахування коштів з зарплати на ощадний рахунок.

Автоматизація процесу допоможе заощадити час на відвідання банківської установи та захистить вас від емоційних покупок, про які згодом можна пожалкувати.

Більшість банків пропонують оплату рахунків та переказ коштів. Вам потрібно буде лише кілька хвилин, щоб налаштувати його.

  • Перетворюйте хобі на дохід. У багатьох людей є невикористані таланти. Розгляньте можливі способи заробити гроші, роблячи те, що ви любите найбільше, фотографії, живопис, в’язання або перетворення металу.

    Догляд за дітьми і робота на галявини, також є хорошим способом заробити додаткові гроші.

  • Зменшуйте. У більшості людей є гаражі, підвали та горища, повні товарів, яких вони більше не хочуть або не потребують. Об’ява щодо продажу гаража або реклама деяких з ваших речей в Інтернеті може призвести до збільшення ваших заощаджень на депозитному рахунку.
  • Використовуйте подарунки мудро. Якщо ви отримуєте несподівані кошти, то не спокушайтеся витрачати їх фривольно. Замість цього, кошти, отримані від податкової знижки, спадщини та подарунків покладіть на рахунки з процентним доходом.

Найбільшим питанням для багатьох людей є, як знайти гроші? Але це легше, ніж ви собі уявляєте. Яка є одна витрата, яку ви хочете заощадити протягом наступних 3 місяців?

Спробуйте скоротити одну категорію на 15% за три місяці.Знижуючи свої витрати на 15%, ви заощаджуєте гроші, не позбавляючи себе того, чим ви, зазвичай, користуєтесь.

Якщо ви хочете накопичити свої заощадження швидше можете повторити процес на інших статтях витрат. Можете залишити його як є, і не змінювати бюджет.

У будь-якому випадку ви будете мати краще фінансове становище, ніж багато хто з ваших однолітків.


Проаналізуйте поточну ситуацію заощаджень та витрат. За необхідності вживайте цілеспрямованих заходів для визначення або внесення змін.


announcement  Уточнення

Будь-яке посилання на конкретну компанію, комерційний продукт, процес чи послугу не є і не передбачає схвалення або рекомендацію.

Ми робимо все можливе, щоб інформація на цих курсах була актуальною, але з часом нові матеріали, а також законодавчі та нормативні зміни можуть зробити цей матеріал неактуальним.

Якщо ви виявите неточну інформацію, зв'яжіться з нами.