• Власні Фінанси  2023
  • Зменшення витрат в супермаркетах

    Економія на бакалійних товарах

    План дій: Крок 23

    play_circle_outline   1 відео,  1 хв. 20 сек

    Про визначення шляхів зменшення витрат в супермаркетах

    Заощаджуйте на бакалійних товарах та харчуванні


    Існує безліч способів скоротити витрати коли робите вибір в супермаркеті, не голодуючи або жертвуючи якістю.

    Економія грошей на продукти харчування починається до того, коли ви станете ногою всередині магазину або натисните на інтернет-замовлення супермаркету.

    Створення декількох простих змін - це все, що потрібно для заощадження грошей на продукти харчування та бакалійних товарах. Плануйте, що вам потрібно, і встановіть бюджет, щоб переконатися, що ви добре харчуєтесь за меншу ціну.

    Ваша фінансова поведінка впливає на стан ваших фінансів.

    Ось деякі способи, за допомогою яких ви можете заощадити гроші на продуктах.

    Дізнайтесь більше

    Зменшення витрат в супермаркетах
    Скорорчення витрат

    Скрипт до відео

    Заощаджуйте на бакалійних товарах та харчуванні.

    Економія грошей на бакалійні товари не повинна бути важкою роботою. Достатньо створити деякі невеликі зміни і ви відчуєте нагороду що надходить до вашої кишені. Прості планування витрат перед відвідуванням магазину можуть допомогти вам зменшити суму, яку ви витрачаєте на продукти.

    Підготовка щотижневого меню, що б ви хотіли б з'їсти, є першим кроком в ефективному витрачанні коштів на продукти. Ви маєте зробити перелік продуктів, які збираєтесь приготувати. Це може бути перелік закусок, а також будь-які гарніри, салати або десерти.

    Після того, як у вас є ваше меню необхідно скласти список необхідних інгредієнтів, які ви повинні будете готувати кожного разу під час прийому їжі.

    Взагалі немає правильного чи неправильного способу зробити список. По суті, це список всіх продуктів, із яких ви повинні будете готувати заплановану їжу протягом тижня.

    Ви можете згрупувати їх в порядку їх появи в магазині або за категоріями, такі як м'ясо, фрукти і овочі, консервовані вироби, заморожені продукти, миючі засоби, а також різні предмети побуту.


    Поведінка споживача

    Залишайте дітей вдома

    Якщо зможете, попросіть друга доглянути за вашими дітьми і ходіть по магазинах без них. Ви матимете більше часу, щоб порівняти ціни, і не станете жертвою "приборкання владою".

    Однак час від часу забирати своїх дітей до супермаркету може бути хорошим способом навчити їх поводженню з грошима.

    Не здійснюйте шопінг на голодний шлунок.

    Перед візитом до супермаркету трохи поїжте або перекусіть. Коли ви не голодні, ви, як правило, купуєте менше продуктів.

    Купуйте оптом.

    Купуйте оптом, якщо це дешевше. Такі продукти як м'ясо, можна придбати і нарізати меншими порціями. Заморозте кожну частину, щоб ви могли використовувати її, як вам це потрібно протягом певного часу.

    Менше навідуйтесь до магазину.

    Якщо ви зазвичай відвідуєте магазини кожен тиждень, спробуйте робити шопінг раз на два тижні. Це допоможе змусити вас до звички використовувати всю їжу з ваших запасів, перш ніж купувати більше.

    Купуйте інші речі.

    Спробуйте купувати продукти інших торгівельних марок. Ви, напевно, не відчуєте різницю, але економія коштів дійсно може бути.

    Перевіряйте термін придатності.

    Перевірте термін придатності на їжу, щоб не витрачати гроші на покупку речей, які ви не встигнете використати.

    Завітайте на ринок.

    Приділіть деякий час на вихідних для шопінгу на ринках. Покупка безпосередньо від фермера або постачальника часто може бути дешевше. Більшість ринків матимуть цілий ряд свіжих фруктів, овочів, м'яса та молочних продуктів, але не забудьте дотримуватися списку ваших покупок.

    Перевірте інші полиці супермаркетів.

    Супермаркети ретельно планують, де розміщувати продукти на полицях магазину. Предмети, які вони рекламують, як правило, знаходяться на рівні очей, тому потрібно витратити час для перевірки полиць зверху та знизу для будь-якої дешевшої альтернативи. Це займає трохи більше часу, але може значно зменшити ваш торговий чек.

    Уникайте імпульсивних покупок.

    Деякі продуктові магазини мають спеціальні місця для імпульсних покупок, де ви купуєте речі, бо вважаєте що вони дешеві.

    Якщо ви не можете довіряти собі, щоб вийти з магазину, не купуючи декілька з них, уникайте такі місця, щоб не спокушати себе купувати непотрібні речі. Пам'ятайте, що саме тому, що вони дешеві, не означає, що вам це потрібно.

    Знижуйте кількість нездорової їжі.

    Немає нічого поганого з випадковими ласощами, але якщо класти шоколад, печиво, чіпси та безалкогольні напої у свій торгівельний візок декілька разів на тиждень, то це буде впливати на ваш гаманець, а також на вашу талію.

    Якщо ви не можете уникнути спокуси, спробуйте зробити свої улюблені закуски вдома як корисну і дешеву альтернативу.

    Спробуйте вегетаріанські страви.

    М'ясо може бути дорогим, тому спробуйте приготувати більше їжі за менші гроші не використовуючи його. Сочевиця - це здорова альтернатива, яка дозволяє приготувати вегетаріанську їжу.


    announcement  Уточнення

    Будь-яке посилання на конкретну компанію, комерційний продукт, процес чи послугу не є і не передбачає схвалення або рекомендацію.

    Ми робимо все можливе, щоб інформація на цих курсах була актуальною, але з часом нові матеріали, а також законодавчі та нормативні зміни можуть зробити цей матеріал неактуальним.

    Якщо ви виявите неточну інформацію, зв'яжіться з нами.