Фінансові цілі

План дій: Крок 11

play_circle_outline   1 відео,  3 хв. 07 сек

Рекомендації щодо встановлення фінансових цілей

Контроль за фінансовим життям вимагає планування, і це починається з встановлення цілей.

По-перше, подумайте про деякі речі, які ви хотіли б досягти або покращити у своєму фінансовому житті. Цілі, які ви встановлюєте, мають бути конкретними з додаванням до них термінів.

Цілі без плану дій і термінів виконання - це мрії

Дізнайтесь більше

Фінансові цілі
Фінансові цілі

Скрипт до відео

Встановіть розумні фінансові цілі.

Створення і робота по досягненню цілей є найважливішими компонентами успіху в майбутньому. Цілі є способом для вас, щоб внести ясність і фокус туди, де ви збираєтесь жити в майбутньому.

Перед тим як встановлювати цілі перегляньте 5 складових смарт-цілей.

Розумна ціль є визначеною (конкретною). Вона визначає щось, що ви хочете змінити або чого хочете досягнути.

S - Specific(конкретними) - Який точний результат ви хочете досягти? Будьте якомога конкретнішим. Така ціль, як "Я хочу, заробити більше грошей" звучить добре, але насправді є невизначеною.

Відповідаючи конкретно, скільки грошей ви хочете накопичити, ви можете бути більш докладним при встановленні вашої мети. Наприклад, ви могли б сказати: "Я хочу накопичити $ 1000 протягом наступних 6 місяців." Це дуже специфічна, детальна мета.

M - вимірними -Ціль має бути вимірною за результатом. Що таке успішний результат? Як ви будете знати, що ви досягли своєї мети? При визначенні фінансових цілей, вимірювання повинно бути відносно простим,тому що, як правило, з метою пов’язані цифри. Коли є певні цифри, прикріплені до цілі, у вас є щось, що ви можете виміряти і ви можете відстежувати, як ви просуваєтесь до своєї мети.

A- досяжними -Цілі мають бути досяжнимим. Ви все можете зробити для великої мрії, але ви повинні запитати себе, чи є ваша мета реалістичною.

"Я хочу бути першим наймолодшим високим студентом, щоб грати в НБА" - звучить добре; це навіть вимірні і конкретні, але я не знаю, як цього можна досягти.

Ви повинні балансувати між самовідданістю щодо виконання складного завдання, але і його реалістичністю.

R - Нагородження – Немає у світі найкращого почуття, ніж почуття від досягнення мети до якої ви прагнули і так важко досягали її.

Всі зусилля, енергію і час, які ви поклали на досягнення ваших цілей повинні зробити незабутніми почуття від результату вашої роботи.

T - Trackable(обмежена у часі) -Встановлюйте графік та етапи досягнення цілей. Яка ваша фінішна дата досягнення цієї мети?

Має бути встановлений кінцевий термін, щоб ви себе штовхали, для досягнення своєї мети. Без термінів для досягнення мети, дуже легко зійти з колії, і ви отримаєте результат тільки тоді, коли дістанетесь до нього. Мета без терміну і плану дій це просто мрія.

Важливо, щоб ви переглядали свої цілі, корегували їх при необхідності та святкували, коли ви їх досягаєте. Якщо ваші близькі і друзі будуть ознайомлені з вашими цілями, це може додатково стимулювати вас до їх досягнення.

announcement  Уточнення

Будь-яке посилання на конкретну компанію, комерційний продукт, процес чи послугу не є і не передбачає схвалення або рекомендацію.

Ми робимо все можливе, щоб інформація на цих курсах була актуальною, але з часом нові матеріали, а також законодавчі та нормативні зміни можуть зробити цей матеріал неактуальним.

Якщо ви виявите неточну інформацію, зв'яжіться з нами.