Візуалізація мети

План дій: Крок 16

play_circle_outline   1 відео,  3 хв. 32 сек

Про візуалізацію мети – ментальну проекцію.

Візуалізуйте свої зобов’язання

Візуалізація мети це створення образу бажаного майбутнього і головне – себе в цьому майбутньому.

Одним із засобів дотримання ваших фінансових цілей є регулярне нагадування собі про свої цілі.
Принаймні, ви повинні візуалізувати свої пріоритетні цілі та розміщувати їх там, де ви їх можете бачити щодня.

Візуалізація – це доступний кожному та результативний інструмент підвищення особистої ефективності.
Головне – підкріплювати уяву діями.

Для ще більшої мотивації ви також можете спробувати створити візуальну картинку і оточити себе відповідними картинками або фото.

Те, що ми уявляємо, і програмує наше мислення, формує автоматичні реакції. Це дозволяє швидко орієнтуватися і приймати рішення.

Ментальну проекцію необхідно підкріплювати діями так, щоби спрацьовувала послідовність: уявив –> повірив –> зробив.

Візуалізація способу досягнення цілі або ментальна репетиція дуже добре працює саме як репетиція чи тренування навичок. Ті частини мозку, котрі активізуються при виконанні певних задач, активізуються також при уявному виконанні цих задач.

Ментальна репетиція регулює дихання, серцевий ритм, травлення. За допомогою уяви ми здатні керувати нашим емоційним станом, настроєм, тренувати корисні навички, у підсумку – керувати поведінкою у заданих ситуаціях.

Дізнайтесь більше

Візуалізація цілі
Візуалізація цілей

Скрипт до відео

Візміть на себе зобов’язання

Всі знають, що як і в дієті, де ми повинні їсти менше калорій, ніж ми спалюємо, в фінансах ми повинні витрачати менше, ніж ми заробляємо. Це дуже просто сказати, не завжди так легко зробити! Ключем є зобов'язання!

Щоб досягти успіху, і дійсно змінити своє життя, ви повинні взяти на себе зобов'язання щодо цього процесу. Ви повинні дотримуватися правил і дотримуватися цього, доки ви не потрапите, туди де ви хочете бути.

Отже, ви вирішили, що хочете контролювати своє фінансове життя. Що тепер? Зробити план того, як ви збираєтеся жити на менше, ніж заробляєте.

Якщо ви дійсно хочете досягти успіху, варто зосередити увагу на створенні плану, який дозволить вам жити добре за меншу суму, ніж ви заробляєте.

Якщо ваш план залишає вам боротьбу за виживання, намагаючись знайти трохи радості у вашому житті, в той час коли ви освоюєте бездоріжжя, ви налаштовуєте себе на невдачу.

Знову використовуючи аналогію з дієтою, якщо ви ніколи не їли нічого, окрім морквяних паличок та рисових тортиків протягом усього дня, то ви напевно схуднете, але як довго ви зможете так протриматись?

Якими б щирими не були зобов'язання, є сумніви, що будь-хто з нас може довго залишатися на такій дієті!

Точно так само, як занадто сувора дієта практично гарантує невдачу, занадто обмежений план витрат ускладнює вам залишатись на шляху та досягти успіху. Будьте реалістичними щодо того, без чого ви реально можете обійтись.

Не можна повністю відмовитися від супутникового телебачення? Як щодо скорочення? Перехід від необмеженого пакета до ста каналів може бути реальним.

Залежно від розміру вашої поточної фінансової катастрофи, вам, можливо, доведеться дотримуватися цього плану досить довгий час, щоб ви могли жити з ним.

Ви намагаєтесь створити новий спосіб життя, тому будьте впевнені, що він є реальним для вас.

Секрет виконання вашої прихильності робить ваш план тим, з чим ви можете жити. Якщо ви використовуєте нагороду за досягнення ваших цілей, переконайтеся, що вартість не переходить межу.

Точно так само, не викидайте економію від скорочення витрат на великі суботні галасливі розваги.

Зобов'язання є ключем до успіху, але вам доведеться бути реалістичним та гнучким, щоб залишатися на шляху. Вам також доведеться пробачати собі. Якщо ви впали з вагону, здирайтесь і поверніться назад.

Для більшості людей дійсно відбувається зміна фінансового способу життя - це процес "два кроки вперед, один крок назад". Якщо ви відмовитеся від першого кроку, ви ніколи не зможете досягти успіху.

Однією з хитрощів у підтримці ваших фінансових цілей є регулярне нагадування собі про свої цілі. На крайній випадок, ви можете створити свої власні сертифікати цілей і розмістити їх там, де ви будете їх бачити щоденно.

Погляньте на своє фінансове життя по іншому і, якщо ви не задоволені тим, де ви знаходитесь, візьміть на себе зобов'язання щодо змін. Будьте реалістичними, будьте гнучкими, пробачайте собі, і ви будете успішними!


announcement  Уточнення

Будь-яке посилання на конкретну компанію, комерційний продукт, процес чи послугу не є і не передбачає схвалення або рекомендацію.

Ми робимо все можливе, щоб інформація на цих курсах була актуальною, але з часом нові матеріали, а також законодавчі та нормативні зміни можуть зробити цей матеріал неактуальним.

Якщо ви виявите неточну інформацію, зв'яжіться з нами.