Сформуйте команду фінансових консультантів

План дій: Крок 27

play_circle_outline   2 відео,  6 хв. 24 сек

Про послуги фінансових консультантів

Сформуйте фінансову команду

Окрім того, що у вас є гроші в банку або інвестиції, подумайте про інші ресурси, які у вас мають бути, щоб підтримувати свій спосіб життя та майбутні потреби, мається на увазі, що деякі ресурси можуть бути не фінансовими.

Багато хто з нас звикли все робити своїми руками. Управління власними фінансами не є виключенням, і це нормально. Але, інколи, виникають питання і сумніви, або трапляються непередбачувані події що заважають рухатись вперед.

Саме тому, співпраця з фінансовим консультантом допоможе вам зрозуміти яким чином рухатись далі до мети, і що може очікувати вас попереду.

Ефективність управління власними фінансами багато в чому залежить від своєчасного та якісного моніторингу оточуючого середовища в якому працюють ваші фінансові продукти.

Зміни у макросередовищі, зміни вартісних показників та законодавства, поява нових фінансових продуктів та можливостей далеко не повний перелік подій що можуть вплинути на досягнення намічених вами цілей.

Саме тому, послуга фінансового консультанта за рахунок актуального інформаційного забезпечення та практичної фахової допомоги є корисною у питаннях управління власними фінансами.

Після спілкування з фінансовим консультантом якому довіряєте, ваші рішення будуть виваженими і відповідальними,а ваші дії впевненими та ефективними

Яка користь:

Дізнайтесь більше

Фінансові консультанти
Фінансові консультанти

Скрипт до відео

Сформуйте фінансову команду

Управління власними фінансами може бути схоже на збирання пазлу; треба зібрати всі пазли у правильному порядку щоб бути винагородженим і розуміти свою «велику картинку».

Працюючи з одним або більше із цих фінансових професіоналів може допомогти вам зібрати ці частинки до купи.

Радник з податків. Радники з податків можуть допомогти вам вести свій корабель у бурхливому морі податкового законодавства, підготувати повні та точний звіт про дохіди і розробити стратегічний податковий план.

Кредитний консультант. Якщо ви намагаєтесь перебороти боргові виплати, кредитний консультант може допомогти. Вам слід зв’язатися з кредитним консультантом за першою ознакою, якщо ваші борги стають некерованими.

Речі на які слід звертати увагу при виборі агенції включають історію, якість, доступність, фахові знання і гарний споживчий сервіс.

Фахівець з фінансового планування. Якщо ви тільки-но закінчили коледж або вступаєте у пенсійний вік, практично кожен може виграти від співпраці з гарним фахівцем з фінансового планування.

Професійний фахівець з фінансового планування не тільки пропонує поради щодо вкладання грошей. Також, він має бути здатним допомогти при аналізі переваг для найманого працівника, досліджуючи потреби у страхуванні і створенні системи з управління грошовим потоком.

Фахівці з фінансового планування також можуть допомогти з майновим плануванням та встановити гарні відносини з іншими фахівцями такими як бухгалтери та юристи.

Адвокати. Адвокати можуть допомогти споживачам у підготовці важливих документів таких як заповіт або довірчої на управління вашими активами.

Адвокати можуть бути корисними, якщо ви розглядаєте варіант з банкрутства або хочете відхилити арешт на заробітну плату або майно.

Пари які стоять перед складним розлученням, також можуть знайти переваги у порадах адвокатів.

Адвокати також можуть допомогти споживачам, якщо виникло порушення закону. Наприклад, якщо ви відчуваєте що кредитор порушив Закон України "Про споживче кредитування" ви можете позиватися на нього щодо знущання.

Працюючи із адвокатом ви зможете зрозуміти свої права.

Перед співпрацею з будь-якими фінансовими фахівцями, переконайтеся та перевірте їх сертифікати та ліцензії. Поставте їм фахові питання про їх історію та галузь знань.

Врешті-решт, переконайтеся що вам комфортно із вашим консультантом; в ідеалі, ви можете стати фінансовими партнерами на все життя.

7 безпомилкових ознак, того що ви маєте справжнього ментора.

Час від часу ми всі отримуємо поради від людей, яких ми знаємо: колеги, друзі, родичі. ( Навіть нашим дітям подобається говорити що варто робити нам а що ні).

Але як визначити що ми знайшли наставника?

Наставниками є ті спеціальні люди, які піклуються про вас достатньо сумлінно, щоб поділитися своєю мудрістю і направляти вас по дорозі життя і професійного зростання.

Слова наставника мають більшу вагу, і більш вагомо впливають на ваше життя у далекосяжній перспективі ніж потік щоденних порад від інших людей (деякі з них корисні, деякі ні).

Ось 7 ознак того, що вказують вам на те,що ви знайшли справжнього наставника:

1 Наставник - партнер з вирішення проблем.

Існування менторів чудова нагода озвучити ті заплутані проблемні питання, які ви не можете вирішити самостійно.

Вони можуть запитати вас про деякі речі, на які ви маєте знайти відповідь і тим самим знайти основну причину проблем і вирішити складне питання.

2 Наставник дає вам напрямок руху а ви повинні знайти свій шлях.

Наставники можуть бути надзвичайно корисними, допомагаючи розкладати можливі варіанти яких ви можете дотримуватись або напрямок вашого руху, якого ви можете дотримуватись по життю чи кар’єрі.

Кар’єрні наставники дають вам інструменти для осмислення і планування яку кар’єру ви хочете побудувати у найближчий час і пізніше.

Вони поділяться своїм багаторічним досвідом і мудрістю, надихнуть вас ідеєю і допоможуть встановити цілі про які, напевно, ви і не думали б без їх допомоги.

Але в кінцевому рахунку, ці рішення повністю залежать тільки від вас, і відповідальність за наслідки цих рішень знаходяться у ваших руках.

3 Ментори заперечують вам.

Найкращі ментори для вас ті, хто може вам заперечувати. Вони змусять вас сумніватись у ваших припущеннях щодо здібностей і потенціалу, переконують вас ставити перед собою більш високі цілі, і тримають вас відповідальним за їх досягнення.

4 Ментори кажуть вам правду.

Найбільший подарунок, який може подарувати вам наставник це істина, навіть, якщо вона пече трохи (або багато). Говорячи сувору правду, наставники можуть допомогти вам вирватись з переконань самообмеження, які ускладнюють просування до ваших цілей.

5 Ментори надають вам завзяття у справах.

Кілька тисяч миль на схід від стародавньої Греції, китайський філософ Лаоцзи сказав: "Подорож в тисячу миль починається з одного кроку." Наставники часто ті, які надають вам сміливості, щоб зробити перший крок у невідоме.

6 Ви не завжди повинні погоджуватись з вашими наставниками або прислухатися до їхніх порад.

Іноді ви не будете дотримуватись мудрих з благими намірами порад, і це може стати прикладом того, що іноді вам необхідно продовжувати робити цікаве і потрібне для вас незалежно від того, що може «голос розуму» сказати вам в той момент.

7 Ви навіть можете не знати добре свого наставника (або не знати взагалі).

Деяких людей, з якими ви слабо знайомі або взагалі не знайомі можете вважати своїми наставниками. Це можуть бути відомі люди або письменники, з якими ви ніколи не зустрічались і не були знайомі.

Ментори можуть направляти вас або суперечити вам, але рішення, які ви приймаєте у своєму житті і кар’єрі цілком належить вам.


Коли ви спілкуєтесь з консультантом, переконайтеся, що він націлений на наданні вам послуг та розробці можливих стратегій для вас, а не на продуктах, які він може продати вам.

Багато консультантів пов'язані з банками, інвестиційними фондами та компаніями зі страхування життя, і це може вплинути на запропоновані послуги та продукти.

Не бійтеся запитувати консультанта про його кваліфікацію та досвід. Ви повинні бути впевнені, що він має досвід, щоб надати послугу, за яку ви будете платити.

Якщо він не має достатнього досвіду або знань у певній області, знайдіть іншого радника.

Крім того, коли спілкуєтесь з консультантом варто впевнетись у тому, що він правильно розуміє ваші потреби, а ви розумієте його пропозиції щодо управління вашими власними фінансами.


announcement  Уточнення

Будь-яке посилання на конкретну компанію, комерційний продукт, процес чи послугу не є і не передбачає схвалення або рекомендацію.

Ми робимо все можливе, щоб інформація на цих курсах була актуальною, але з часом нові матеріали, а також законодавчі та нормативні зміни можуть зробити цей матеріал неактуальним.

Якщо ви виявите неточну інформацію, зв'яжіться з нами.