Враховуйте періодичні витрати

План дій: Крок 20

play_circle_outline   1 відео,  2 хв. 16 сек

Про важливість врахування періодичних витрат

Заплануйте періодичні витрати.

Періодичні витрати - це витрати, які виникають періодично упродовж усього року.

Для покриття витрат вам потрібно належним чином відкладати ваші гроші, інакше доведеться використовувати кредитний ліміт кредитної картки, коли ці витрати з'являться.

Ви повинні заощаджувати ці витрати заздалегідь, а не відчувати себе боржником, коли витрачаєте гроші.

Використання кредиту на покриття періодичних витрат, є однією з ознак наближення фінансових проблем.

До переліку періодичних витрат зазвичай включають:

Дізнайтесь більше

Періодичні витрати
Періодичні витрати

Скрипт до відео

Визначте та заплануйте періодичні витрати.

Ви можете мати гарне уявлення про те, на що витрачаються гроші щодня, але, перш ніж приступити до роботи над планом витрат або бюджету, важливо звернути увагу на періодичні витрати.

Періодичні витрати є ті, які не витрачаються на регулярній щомісячній основі. Наприклад, витрати на свята і податкові сплати є періодичними, тобто вони не є частиною регулярних щомісячних витрат і поповнюють ряди інших витрат, таких як техобслуговування авто і відпустки.

Часто, ми знаємо, коли будуть відбуватися ці події, але до сих пір не в змозі їх запланувати. На жаль, коли виникають ці витрати, багато людей покладаються на кредит, щоб розширити свої щомісячні доходи. Використання кредиту таким чином, є однією з ознак наближення фінансових проблем.

Щоб уникнути цього сценарію, дотримуйтесь цих порад при плануванні періодичних витрат:

  • Визначте для періодичних витрат ,що ви витрачали в минулому році. Припустимо, що ви будете витрачати принаймні, таку ж суму знову в цьому році.
  • Не приховуйте витрати. Просто тому, що ви не визначили витрати, не означає, що вам не доведеться витрачати гроші на них. Не варто забувати такі речі, як ремонт авто і подарунки до дня народження.
  • План для непередбачених подій. Пам'ятайте, що деякі події, такі як внески за авто страхування , можуть статися більш ніж один раз на рік.
  • Відкрийте у банку ощадний рахунок. Коли у вас є реалістичне уявлення про те, скільки потрібно буде витрачати на періодичні витрати протягом року, слід розділити загальну суму на 12 і враховувати цю суму як щомісячні витрати.
  • Відкладіть ці гроші в сторону і витягайте звідти за потреби. Відкрийте ощадний рахунок, який є окремим від вашого резервного фонду. Ви, звичайно, не хочете занурюватися в гроші, які ви маєте для надзвичайних ситуацій, щоб купити племінниці подарунок на день народження.

Відкриття ощадного рахунку для цієї мети може допомогти організувати цей процес. Ви навіть можете поповнювати даний депозит автоматично, попередньо узгодивши це питання з вашою фінансовою установою.


Додатковий матеріал

Цей приклад показує яким чином періодичні витрати впливають на ваш бюджет

directions_car

Щорічне ТО автомобілю

build

Приклад:

Припустимо, що ваші щорічні витрати на технічне обслуговування автомобіля складають 8400 гривень на рік. Скільки потрібно відкладати щомісяця для покриття цих витрат?

8 400 / 12 = 700 ₴

Таким чином, щоб бути готовими до витрат на 8 400 ₴ на рік, ви повинні вносити 700 ₴ кожного місяця на ощадний рахунок або до конверту "Техобслуговування".


Таким чином, вам не доведеться покладатися на кредит, коли прийде час.

Вказані типи заощаджень не повинні використовуватись до того моменту, поки не відбудеться така подія.

announcement  Уточнення

Будь-яке посилання на конкретну компанію, комерційний продукт, процес чи послугу не є і не передбачає схвалення або рекомендацію.

Ми робимо все можливе, щоб інформація на цих курсах була актуальною, але з часом нові матеріали, а також законодавчі та нормативні зміни можуть зробити цей матеріал неактуальним.

Якщо ви виявите неточну інформацію, зв'яжіться з нами.