Соціальні фактори

Фінанси і психологія

play_circle_outline   3 відео,  8 хв. 05 сек

Умови в економіці, соціальні зміни можуть впливати на ваші фінансові справи та рішення.

Економічні події, соціальні зміни, що впливають на ваш фінансовий стан і ваше життя знаходяться за межами вашого контролю.

Дізнайтесь більше

Соціальні фактори

Скрипт до відео

Вплив соціальних факторів.

Зміни у нашому суспільстві можуть вплинути на наші умови життя, наші смаки, переваги та цілі. Зміна культурних цінностей може змінити наші власні цінності.

Наприклад, умови на робочому місці та ставлення до роботи можуть змінюватися.

За останні десятиліття кількість жінок у робочій силі значно зросла. У минулому чоловіки часто розглядалися як "годувальники", і багато хто думав, що "місце жінки було в домі".

Звичайно, що сьогодні це не є загальним усвідомленням. Це відображається у значному збільшенні кількості жінок, які працюють, та більш широкому соціальному визнанню жінок на ринку праці.

Соціальні зміни відбуваються щодо кількості дітей та сім'ї, одруження, типів шлюбів, рівня освіти, стилю та можливості житла, популярності певної кар'єри, наявності нових робочих місць.

І все це може вплинути на наші фінансові рішення та наші плани.

ГЕНЕРАЦІЯ Y Z.

Наступним поколінням, яке готове вийти на робочі місця, є покоління Z або центеніали це покоління після Мілленніалів. За даними Бюро перепису населення США, покоління Z становить 25 відсотків населення.

Шістдесят два відсотки покоління Z передбачають проблеми з роботою для Baby Boomers та Генерації X, порівняно з п'ятьма відсотками, які передбачають проблеми, пов'язані з Мілленніалами.

1. Реалізм проти оптимізму

Сімдесят сім відсотків покоління Z очікують, що працюватимуть важче, ніж попередні покоління.

Мілленніали стали оптимістичними завдяки їхнім заохочувальним батькам Бабі Бумерам і зростали в часи процвітання та можливостей.

Покоління Z буде реалістичним завдяки їхнім скептичним і прямолінійним батькам генерації X і зростанню в умовах рецесії.

За даними Pew Charitable Trusts, під час Великої рецесії середня чиста вартість батьків покоління Z знизилася майже на 45 відсотків.

2.Індивідуальний проти спільної роботи

Сімдесят один відсоток покоління Z стверджує, що вислів "якщо ви хочете, щоб це було правильно, тоді робіть це самостійно" є правильним і актуальним.

Коли ви отримаєте можливість організувати групу столів, Millennials обиратимуть спільну домовленість і збиратимуть столи в коло.

Покоління Z буде більше конкурувати з колегами і для цього буде використовувати свою індивідуальність на роботі. Фактично, 69 відсотків покоління Z, скоріше за все, матимуть власну робочу територію, ніж поділяться нею з кимось ще.

3. Цифрові народженці проти цифрових піонерів

Сорок відсотків покоління Z заявили, що працюючий Wi-Fi для них важливіше, ніж робочі ванні кімнати.

Мілленніали стали піонерами у цифрову епоху. Вони стали свідками впровадження та розвитку соціальних мереж, миттєвих повідомлень, смартфонів, пошукових систем та мобільної революції.

Покоління Z не було свідками цих інновацій, а, навпаки, вони народилися в ній. Повноцінний зв'язок, високоосвічена глобальна інформація, відео за запитом та 24/7 циклів новин є рідними для покоління Z.

4. Приватне проти публічного

Сімдесят відсотків покоління Z, скоріше за все, поділяться особистою інформацією з домашніми тваринами, ніж з їхніми босами.

Як цифрові піонери, Millennials вивчали (і в деяких випадках експлуатували) соціальні засоби масової інформації та оприлюднювали свої думки, погляди на кожну життєву подію що заслуговує на увагу.

Завдяки домінуючим думкам про обережність та безпеку, покоління Z буде багато рахувати та / або прискіпливо обирати інформацію, якою вони діляться в Інтернеті.

Наприклад, генерація Z обирає Snapchat через вміст, пов'язаний із часом, який не буде жити в Інтернеті завжди, як у Tweet або Facebook.

5. Особисте спілкування або on-line.

Сімдесят чотири відсотки покоління Z віддають перевагу спілкуватися особисто з колегами.

Millennials започаткували багато інструментів цифрового спілкування (текстові повідомлення, обмін миттєвими повідомленнями.), які зробили робоче місце більш ефективним та корисним, але менш персоніфікованими.

Оснащений своїм досвідом спілкування через Skype, Snapchat, покоління Z позиціонується як ідеальне покоління, щоб нарешті досягти правильного балансу між мережевими і офлайновими зв'язками на робочому місці.

6. Навчання на вимогу або формальна освіта

Сімдесят п'ять відсотків покоління Z говорять, що існують інші способи отримання гарної освіти, ніж відвідування інституту.

Millennials ставлять під сумнів, чи варто мати великі борги за навчання, особливо враховуючи те, що 44 відсотків випускників працюють на роботах, які не потребують освіти,а кожний восьмий стає безробітним.

Покоління Z шукає альтернативну освіту. Вони будуть шукати навчальні рішення за запитом або просто за назвою, як-от підручники YouTube, або шукатимуть роботодавців, які пропонують надійну підготовку на робочому місці та тренінги.

7. Рольовий хопінг або робочий хопінг

Сімдесят п'ять відсотків покоління Z будуть цікавитися ситуацією, в якій вони можуть мати кілька ролей в одному місці роботи.

Зростаючи в швидкі часи та настання віку культу на вимогу, Мілленніали мають небагато часу для застою, особливо коли мова йде про їхню кар'єру.

Покоління Z не захоче втрачати будь який цінний досвід і захоче пристосувати своє тяжіння до навчання на вимогу, випробовуючи різні ролі чи проекти (маркетинг, бухгалтерський облік, людські ресурси тощо) в середині організації.

8. Глобальний громадянин і глобальний споглядач

П'ятдесят вісім відсотків дорослих людей віком від 35 років згодні з тим, що "діти сьогодні мають більше спільного з їхніми глобальними однолітками, ніж дорослі у своїй країні".

Мілленніали вважалися першим світовим поколінням, оскільки вони поділяли подібні характеристики та цінності через кордони, і вони мали можливість переглядати значні глобальні події в режимі реального часу.

Проте покоління Z взаємодіє зі своїми глобальними однолітками з більшою плинністю, ніж будь-яке інше покоління.

Оскільки більша частина світу потрапляє в Інтернет, географічне положення продовжуватиме скорочуватись, через що покоління Z зможе розглядати себе як глобальних громадян.


Як ви будете діяти в умовах змін?

Ви будете:

  • Опиратись?
  • Ігнорувати?
  • Слідувати за змінами?
  • Адаптуватись?
  • Сприймати?
  • Реагувати?
  • Поважати?
  • Або..?

announcement  Уточнення

Будь-яке посилання на конкретну компанію, комерційний продукт, процес чи послугу не є і не передбачає схвалення або рекомендацію.

Ми робимо все можливе, щоб інформація на цих курсах була актуальною, але з часом нові матеріали, а також законодавчі та нормативні зміни можуть зробити цей матеріал неактуальним.

Якщо ви виявите неточну інформацію, зв'яжіться з нами.