Вплив реклами

Фінанси і психологія

play_circle_outline   1 відео,  4хв. 11сек

Реклама

Реклама - це спосіб, у який виробники надають споживачам інформацію про товар чи послугу.

Як було частіше з вашого досвіду:

Більшість виробників вітають шанс перетворити нещасливого клієнта на щасливого.

Дайте їм шанс виправити будь-які помилки чи проблеми.

Дізнайтесь більше

Реклама

Скрипт до відео

Реклама

Реклама - це спосіб, у який виробники надають споживачам інформацію про товар чи послугу.

Вони також використовують рекламу для заохочування споживачів купувати їх товари чи послуги.

Їх метою є переконати вас, як споживача, придбати їх продукт, а не конкурента.

Але це не означає, що рекламодавці можуть казати вам все, що вони хочуть. Рекламодавці підпорядковані правилам та законам ринку (наприклад Законом України «Про рекламу»), які встановлюють стандарти та правила для рекламодавців.

Наприклад, незаконно для рекламодавців надавати неправдиву або оманливу інформацію. Вони не можуть робити неправдиві твердження про свій товар. Вони не можуть робити неправдоподібні заяви про товар свого конкурента.

Отже, в межах цих правил рекламодавець має на меті вплинути на вас, щоб ви придбали певний продукт чи скористалися сервісом.

Як відомо, існує багато хороших продуктів та послуг.

Якщо ви не знаєте про них, ви не можете приймати ефективні рішення про те, які з них, якщо такі є, ви хочете придбати та використати.

Крім того, виробники мають право робити точні твердження про те, наскільки гарний їхній продукт. Якщо продукт хороший, вони ,безперечно, повинні мати можливість повідомити про це.

Реклама це добре, тому що:

  • Це джерело інформації про нові продукти, існуючі продукти та вдосконалення або зміни до продуктів.
  • Це заохочує конкуренцію, яка може призвести до покращення продукту, зниження ціни, спеціальних пропозицій, поліпшення в постачанні та доступності, і багато іншого.
  • Як ви, мабуть, добре знаєте, реклама платить за безліч медіа-презентацій. Реклама спонсорує ТБ і радіопередачі, журнали та газети, концерти і т.д. Через "товарне розміщення" все частіше, допомагає спонсорувати кінопродукцію.
  • Рекламодавці спонсорують цю діяльність залежно від кількості їхніх потенційних клієнтів, які, на їхню думку, будуть дивитися шоу, слухати шоу, читати журнал чи газету, або прийдуть на концерт.
  • Через спонсорство, деякі з цих заходів, такі як телевізійні та радіопрограми, надаються нам безкоштовно (хоча ми в кінцевому підсумку оплачуємо рекламу в цінах, що ми платимо за те, що купуємо)
  • Деякі (наприклад,газети) розповсюджуються набагато дешевше, ніж це могло бути за інших обставин, а деякі (наприклад, концерти), можливо, ніколи не завітали би до міста без спонсора.
  • Реклама допомагає споживачам порівнювати різні продукти та послуги, які є доступними, і, напевно, допомагає їм приймати кращі споживчі рішення.

Разом з тим, реклама може призвести до імпульсивної покупки (необдуманої) або примхи. Це може призвести до придбання того, що ви дійсно не хочете, або не потребуєте, або не повинні купувати у цей час.

Іншими словами, це може призвести до споживчого рішення, про яке ви можете пошкодувати.

Ви несете відповідальність за власні рішення. Якщо ви зробите погану покупку, яка не відповідає вашим інтересам, і оголошення не було помилковим, оманливим або незаконним, ви можете винуватити лише себе самого.

Отже, приймаючи рішення про покупку, важливо знати про деякі способи, у які рекламодавці можуть спробувати вплинути на вас, щоб ви придбали їх товар.

Робота рекламодавця полягає в тому, щоб виставити продукт у найкращому світлі і сподіватися, що ви купите їх товар або послугу.

Ваша справа, як мудрого споживача, полягає в тому, щоб приймати рішення, які, на вашу думку, будуть найкращими для вас.

Спробуйте дізнатися більше про себе як споживача.

  1. Чи вказують ваші минулі рішення на те, що реклама впливає на вас?
  2. Якщо так, то знайте про це і спробуйте проконтролювати ту міру, в якій реклама впливає на ваші рішення.

announcement  Уточнення

Будь-яке посилання на конкретну компанію, комерційний продукт, процес чи послугу не є і не передбачає схвалення або рекомендацію.

Ми робимо все можливе, щоб інформація на цих курсах була актуальною, але з часом нові матеріали, а також законодавчі та нормативні зміни можуть зробити цей матеріал неактуальним.

Якщо ви виявите неточну інформацію, зв'яжіться з нами.