Декілька порад

Фінанси і психологія

play_circle_outline   1 відео,  2 хв. 15сек

Декілька порад

Кожного дня люди приймають рішення про те, як використовувати гроші.

Зробіть паузу, щоб “подумати про те, як ви думаєте”. Це може прозвучати трохи дивно, але при прийнятті вірного рішення важливо взяти паузу та подумати, про вибір який ви робите – та чому ви його робите.

Ви, напевно, робите багато таких рішень, що стосуються грошей - і у вас є вибір.

Пропонуємо на ваш розгляд декілька порад при прийнятті вірних грошових рішень

Дізнайтесь більше

Декілька порад

Скрипт до відео

Декілька порад щодо прийняття вірних грошових рішень

1. “Подумайте про те, як ви думаєте”

КОЛИ ВИ ПРИЙМАЄТЕ ФІНАНСОВІ РІШЕННЯ, ВИТРИМАЙТЕ ПАУЗУ І ПОДУМАЙТЕ ЯКІ З ПЕРЕЛІЧЕНИХ ВИЩЕ ФАКТОРІВ, НА ВАШУ ДУМКУ,НАЙБІЛЬШЕ ВПЛИВАЮТЬ НА ВАC? ЧИ ВИ КОНТРОЛЮЄТЕ СВОЇ РІШЕННЯ АБО ІНШІ ВПЛИВАЮТЬ НА ВАШІ ДІЇ. НАМАГАЙТЕСЬ КОНТРОЛЮВАТИ ВЛАСНІ РІШЕННЯ САМОСТІЙНО

Багато людей приймають рішення, реально не обдумуючи, чому вони приймають відповідне рішення.

Можливо через те, що такі рішення вони приймають завжди, чи хочуть зробити когось щасливішим, або це зробить їх щасливішими, можливо їх цьому хтось навчив, або це є частиною їх особистості та відображає їх цінності…?

2. Ваша “вартість можливостей”.

Розгляньте свої альтернативні можливості – чи є це тим, чим ви нехтуєте при прийнятті рішення?

Кожне рішення має свою вартість альтернативних можливостей – нехтуючи одним, ми здобуваємо інше. Коли ви витрачаєте кошти на певну річ, ви відмовляєтесь від інших можливостей, які ви можете придбати за ці кошти.

Наприклад інвестувати свій час на відвідання іншого міста або пройти певний курс і отримати додаткову компетенцію. Серед усіх можливих альтернатив, назвіть наступну найкращу річ, якою ви могли б знехтувати. Це і буде ваша вартість можливостей.

3. Майбутні компроміси.

Розгляньте майбутні імовірності. Це є те, від чого ви можете утриматись сьогодні, і від чого доведеться відмовитись у майбутньому, через таке рішення? Що могло б змінитись, якщо б ви зачекали?

4. Чи можете ви дозволити собі таку ціну?

Врешті-решт, чи можете ви дозволити собі це?

Чи маєте ви гроші заплатити за це?

Якщо ні, і ви збираєтесь скористатись вашою кредитною карткою, то чи зможете ви погасити заборгованість вашої кредитної картки, коли отримаєте рахунок?

Чи ви залишите борги на майбутнє – і будете сплачувати відсотки?

Якщо ви будете сплачувати відсотки, ви повинні розглядати їх, як частину своїх видатків – і як частину своїх рішень, що може негативно вплинути на ваше фінансове майбутнє.

Які висновки можна зробити з цього рішення?Чи маєте час подумати про те, чому приймаєте таке рішення?

announcement  Уточнення

Будь-яке посилання на конкретну компанію, комерційний продукт, процес чи послугу не є і не передбачає схвалення або рекомендацію.

Ми робимо все можливе, щоб інформація на цих курсах була актуальною, але з часом нові матеріали, а також законодавчі та нормативні зміни можуть зробити цей матеріал неактуальним.

Якщо ви виявите неточну інформацію, зв'яжіться з нами.