Технологічні зміни

Фінанси і психологія

play_circle_outline   1 відео,  2 хв. 06 сек

Технологічні зміни відбуваються надзвичайно швидко і багато в чому впливають на наше життя.

Шукайте способи, якими технологія може допомогти вашим фінансовим рішенням та діям.

Пильнуйте за можливими шахрайствами.

Інтернет збільшив можливості деяких людей скористатися вами.

Ніколи не надавайте особисту інформацію за запитом електронною поштою або телефоном.

Дізнайтесь більше

Технологічні зміни

Скрипт до відео

Технологічні зміни.

Без зайвих слів зрозуміло, що технологічні зміни відбуваються надзвичайно швидкими темпами. Такі зміни багато в чому впливають на наше життя.

Це може впливати на види наявних робочих місць та навички, які потрібні. Технологічні зміни можуть витіснити деяких працівників з їхніх робочих місць, одночасно створюючи робочі місця для інших.

Технологічні зміни можуть призвести до того, що Україна або райони України стають більш-менш продуктивними та більш-менш успішними в економічному плані. Це може вплинути на роботу та доходи.

Технологічні зміни можуть впливати на наше, повсякденне життя. Це може вплинути на те, як ми здійснюємо банківські операції, зберігаємо наші записи та здійснюємо покупки.

Як один з прикладів, наявний неймовірний вплив комп'ютера, і все більший вплив ручних пристроїв та планшетів.

Більшість людей сьогодні мають доступ до комп'ютера чи комп'ютерного пристрою - можливо, у кишені або гаманці. Це може мати драматичні наслідки для таких речей, як фінансовий облік та планування.

Багато автомобілів мають вбудовані комп'ютери, щоб розповісти вам, коли вони відчувають проблеми або потребують обслуговування, або сказати, вам закріпити ремені безпеки, або вони зможуть себе паркувати.

Технологія, однак, набагато більше, ніж комп'ютери - і вона швидко змінюється - і різко змінює наш світ.

Щоб зробити все, що ми можемо, і прийняти найкращі рішення, ми можемо, і ми повинні намагатися не відставати від технологічних змін, оскільки це впливає на наші громади, підприємства, робочі місця та життя, і це може вплинути на наші фінансові рішення та дії .


Щоб приймати найкращі рішення, намагайтесь не відставати від технологічних змін.

announcement  Уточнення

Будь-яке посилання на конкретну компанію, комерційний продукт, процес чи послугу не є і не передбачає схвалення або рекомендацію.

Ми робимо все можливе, щоб інформація на цих курсах була актуальною, але з часом нові матеріали, а також законодавчі та нормативні зміни можуть зробити цей матеріал неактуальним.

Якщо ви виявите неточну інформацію, зв'яжіться з нами.