Життєвий цикл

Фінанси і психологія

play_circle_outline   1 відео,  3 хв. 27 сек

З часом, на різних етапах життя, наші пріоритети та проблеми можуть змінюватися.

Згадайте три останніх роки. Чи змінились ваші пріоритети і цілі?

Пріоритетність протягом життя буде змінюватись.

Дізнайтесь більше

Життєвий цикл

Скрипт до відео

Життєвий цикл.

Якщо ви перебуваєте у підлітковому віці або вам трохи більше 20-ти, ваші думки, ймовірно, переважно пов'язані з особистими стосунками, вашою освітою, вашою роботою чи можливостями роботи, розвагами, спортивними подіями та подорожами.

Ви, напевно, думаєте про можливу кар'єру, варіанти освіти, про можливості роботи та перспективи, про те, як на власний розсуд вирішити, хто, може бути тією особою, з якою можна провести життя.

З часом, на різних етапах життя, наші пріоритети та проблеми можуть змінюватися. Пріоритети, проблеми та цілі того, кому 15 років, швидше за все, будуть сильно відрізнятись від тих, хто має 65 років.

Отже, при встановленні цілей потрібно враховувати зміни, які відбудуться у тому, що називається "життєвий цикл".

Хоча у кожного з нас буде особливий власний життєвий цикл, часто основний інтерес на різних етапах нашого життя буде подібний з іншими.

Пріоритетність протягом життя буде змінюватись щодо освіти, навчання, пошуку роботи, професійного зростання, подружжя, дітей, житла, інвестицій, охорони здоров'я, страхування життя, планування пенсійного віку, подорожей тощо.

Контроль за вашими фінансовими справами означає думати про різні етапи вашого життєвого циклу.

Ви не можете думати лише про те, що важливо сьогодні. Ви також маєте думати про те, що буде важливим для вас у майбутньому - на майбутньому етапі вашого життєвого циклу.

Тому вам доведеться встановлювати цілі для різних часів вашого життя.

Пам'ятайте, якщо ви є людиною, яка живе в "Тут і зараз" з невеликою думкою про майбутнє, одного дня майбутнє буде "тут і зараз" і може виглядати не таким приємним, як ви сподівались.

Добре "правило грошей" - "Сплачуй собі першим" з грошей, що ти маєш. Це дозволяє робити заощадження в першу чергу перед тим, як робити певні дії з вашими грошима.

Крім того, визнайте, що для багатьох людей, в певний момент життєвого циклу, особисті плани повинні бути поєднані з тими, хто може мати інший план.

Можливо, вам також доведеться враховувати надії, цілі, активи, борги можливого партнера по життю.

Тому вам доведеться розглядати компроміси, приймаючи рішення як пара чи сім'я. Для двох людей (або більше) часто важче приймати рішення, ніж одному. Сім'ї потребують більше спільних фінансових рішень.

Гроші, які ви не витрачаєте сьогодні, але заощаджуєте на майбутнє, можуть збільшити вартість, якщо вони будуть на депозитному рахунку або розумно інвестовані. Інколи має сенс отримати рекомендації від хороших та кваліфікованих джерел.

Заощадження можуть допомогти вам дозволити собі в майбутньому те, що сьогодні є неможливим наприклад, сплатити за освіту, купити машину, робити внески в будинок або заощаджувати на пенсію.Перелік можливих цілей, які людина може мати в житті.

Власний будинок Навчання онуків Отримання освіти Турбота про батьків
Гарне здоров`я Медичне обслуговування Хоббі Розвиток творчих здібностей
Внески на доброчинність Стати атлетом Пенсійні накопичення Час для волонтерства
Подорожі Скорочений робочий день Гарна робота/кар`єра Членство у клубі
Володіння бізнесом Створення колекцій Заміський будинок Розвиток особистого таланту
Автівка Діти Одруження Додаткові компетенції

Ви не можете думати лише про те, що важливо сьогодні. Ви також маєте думати про те, що буде важливим для вас у майбутньому.

announcement  Уточнення

Будь-яке посилання на конкретну компанію, комерційний продукт, процес чи послугу не є і не передбачає схвалення або рекомендацію.

Ми робимо все можливе, щоб інформація на цих курсах була актуальною, але з часом нові матеріали, а також законодавчі та нормативні зміни можуть зробити цей матеріал неактуальним.

Якщо ви виявите неточну інформацію, зв'яжіться з нами.